1 Kasım 2009 Pazar

Biliyor musun sevgilim,umrumda bile değilsin.

Her iyinin dahada iyisi var,benim senden iyisini bulduğum gibi sende bulsaydın.Ben gülüyosam,artık mutluyum demektir.Buda yanımda başkalarının olduğunu gösterir.E o zaman senin yokluğun önemli değil artık benim için.Ha benim yanımdasın ha uzak bi şehirde başkasının.İnan ilgilenmiyorum,benim için fark eden hiçbişey yok.Önemsiz birisin işte benim için.İşte sana koyanda bu.
Benim hayatım seni neden ilgilendiriyo?Sanamı bağlıyım ben?Değişemez mi sandın beni,yada senden vazgeçemeyeceğimi?Git hayatımdan ya git!Rahat bırak beni!Umrumda değil senin söylediğin hiçbişey.
Çok sıkıldım artık blog.Tüm insanların hayatıma karışmalarından bıktım.Büyük bi bölümü beni tanımıyo bile.Ama hakkımda söylediklerini duysan kırk yıldır tanıyoda fikir yürütüyo dersin.Ben kimseye karışmıyoken neden herkes benim üstüme geliyo?Neden herkes bana bulaşıyo ben onları umursamazken.Sözleriyle üzdüklerini zannediyolar,umrumda bile değiller ama artık ben onlarla uğraşmaktan yoruldum.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

Olur öyle bazen aldırma sen kimseye yoluna devam et çizginden şaşma sakın.Blogta yazılarda güzel ayrıca geçmiş olsun umarım iyileşmişsindir.

Güzel bir hafta dilerim.Sevgiler.

εїз Parpali... dedi ki...

Evet aldırmamaya çalışıyorum.Evet artık iyileştim :)
Teşekkürler sanada..

hipopotan dedi ki...

özellikle son paragrafı dikkate akarak, sanırım yorum kaldırmaz bir yazı yazmışsın. Karışmamak, fikir yürütmemek..(a ha sanırım yürüttüm istemeden)(her cümlenin başına sanırım koymaktan sıkıldım bu arada)
Neyse derdin her neyse geçmiş olsun...

εїз Parpali... dedi ki...

Yok öyle değil aslında..Burda paylaştığıma göre yorumlarıda kabul etmem gerekiyo galiba..
Teşekkürler ..:)

ayşa dedi ki...

yazılarından hoşlanmayan girip bloguna okumasın =) madem kaldıramıyorlar, umarım karşına tekrardan güvenebileceğin birileri çıkar =))..

Related Posts with Thumbnails